Nachádzate sa tu

Parksnow Donovaly

Donovaly v zime

Zimná dovolenka na Donovaloch prináša možnosť vyblázniť sa deťom aj dospelákom.V známom areáli PARK SNOW Donovaly počas celej sezóny na pravidelne upravovaných lyžiarskych tratiach s možnosťou nočnej lyžovačky, trate na slalom, zjazd, bežecké trate pre náročných aj menej zdatných.

V Snowparku si užijete snowboarding s prekážkami od najľahších až po profi stupeň. Vyskúšajte vynikajúce terény na jumpovanie a freeriding s prekážkami. Stav parku je udržiavaný na najvyššej úrovni počas celej sezóny umelým zasnežovaním a pri jazdení vám hrá hudba z Chillout zóny.

V stredisku Donovaly môžte využiť požičovne lyží, snowboardov, korčúľ, ski - servisy, ako aj lyžiarske školy pre začiatočníkov. Všetky služby sú na vysokej úrovni. Na svahy sa vyveziete 4-sedačkou Buly Expres Záhradište, vlekmi Lomená Poma a Patočiny a lanovkou TELEMIX Nová Hoľa.

Donovaly v lete

V letnej sezóne môžte využiť dostatok atrakcií pre športovcov i rodiny s deťmi. Užiť si môžte lanovku na Novú Hoľu, tobogánovú bobovú dráhu, detské a bungee trampolíny, skákací nafukovací hrad, tandemové zoskoky alebo paraglajdingový kurz.

Vo FunAréne Donovaly nájdete lanový park a lezeckú stenu. Deti s dospelákmi môžu navštíviť rozprávký svet Habakuky.

Milovníci cykloturistiky si užijú mnohé cyklotrasy rôznych obtiažností. Premáva aj Cyklobus, ktorý vás odvezie do Harmanca, Harmaneckej jaskyne či do Starých Hôr. Funguje tu totiž aj požičovňa bicyklov. Pre odvážnych k dispozícii zjazdový Bike Park Donovaly, ktorý ponúka trasu dlhú 2100 m s prevýšením až 420 m.

Rezervačný formulár

Nevypĺňajte.
Zadajte správnu odpoveď.