Nachádzate sa tu

Ubytovanie - chata na prenájom na Donovaloch

Chata Snežienka sa nachádza v juhozápadnej časti svahu Záhradište oddychového strediska PARKSNOW Donovaly. Vedie k nej udržiavaná cesta po celý rok prístupná. Parkovať je možné priamo pred chatou (priestor pre 4 autá).

Základné údaje:

  • Ubytovacia kapacita je 10 hostí.
  • Chata má fínsku saunu.
  • Najbližší vlek je vo vzdialenosti 60 m.
  • Snežienka má centrálne elektrické vykurovanie.

Chata Snežienka pozostáva z prízemia a 2 poschodí

Chata Snežienka

Prízemie

Prízemie začína vstupnou predsieňou, kde je možné odložiť si lyžiarsku alebo snowboardovú výstroj. Za predsieňou nasleduje spoločenská miestnosť - jedáleň pre 10 osôb prepojená s kuchyňou a komorou. V spoločenskej miestnosti je TV a SAT.

Kuchyňa je vybavená sporákom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou.

Na prízemí sa nachádza fínska sauna pre cca 8 - 10 osôb so sprchovacím kútom.

Fínska sauna

1. poschodie

Prvé poschodie má samostatný bočný vchod. V predsieni je šatník a samostatné WC. Z predsiene sa vchádza do spoločenskej miestnosti s pohodlným rozkladacím gaučom, TV, SAT a krbo-pieckou, ktorá vytvorí príjemnú atmosféru pri spoločnom posedení.

Zo spoločenskej miestnosti je prístup na balkón z ktorého je úžasný panoramatický výhľad na národný park Nízke Tatry a Veľkú Fatru (Prašivá, Zvolen-Nová hoľa, Krížna).

Zo spoločenskej miestnosti sa vchádza do 2 spální. V jednej je manželská posteľ a v druhej je poschodová posteľ pre 2 osoby (4 lôžka na 1. poschodí).

Obývačka

2. poschodie

Na 2. poschodí sa nachádzajú 2 spálne po 3 postele (6 lôžok na 2. poschodí) a kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC.

Spáleň 2. poschodie

Okolie chaty Snežienka

Za chatou je vytvorené posedenie - altánok s možnosťou varenia guľášu alebo grilovania , /kotlinka s kotlíkom + gril/, ktoré využijú hlavne hostia letnej sezóny. Pri chate sa nachádza vlek Encián (deti je možné mať pod dohľadom priamo z balkóna), detské ihrisko s preliezačkami, tenisový kurt.

Rezervačný formulár

Nevypĺňajte.
Zadajte správnu odpoveď.